suchá ihla na papieri, 6x6 cm, značené vľavo dole v doske „G.“
1934, farebná litografia na papieri, 11,2x6,7 cm, značené vpravo dole v doske „G.“, vydala Linografia K. Jaroň a spol. Bratislava
1964, drevorez na papieri, 30x19,5 cm, značené vpravo dole „I. Weiner-Kráľ 64“
okolo 1957, olej na plátne, 65x54 cm, neznačené
K dielu je priložený súdno-znalecký posudok PhDr. Dagmar Srnenskej.
koláž na papieri, 10x16,5 cm, značené vpravo dole „EŠ“
Dielo pochádza zo súkromnej zbierky akad. mal. Rudolfa Filu.
1930, lept, suchá ihla na papieri, 13x18,5 cm, značené vpravo dole „L. Kratina 30“
okolo 1975, tempera, gvaš na papieri, 38x15 cm, značené v strede dole „F. Kudláč“
Dielo pochádza priamo z rodiny autora.
1970, olej na preglejke, 56,5x39 cm, značené vpravo dole „Kudláč
1975, olej na plátne, 81x60,5 cm, značené vpravo dole „Kudláč“
olej na plátne, 68,5x54,5 cm, značené vľavo dole „Kudláč“
1934, pastel na papieri, 47x34 cm, značené vpravo dole „L. Csemitzky 934“
Dielo pochádza z pozostalosti M. A. Bazovského.
1973, akvarel na papieri,. 43,3x59,5 cm, značené vpravo dole „Lad. Čemický 973“
1964, akvarel na papieri, 42x59,5 cm, značené vpravo dole „L. Čemický 964“
1954, akvarel na papieri, 44x60 cm, značené vpravo dole „L. Čemický 954“